Firma PAT-BET istnieje na rynku od 1984 roku.

Przedmiotem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż wyrobów betonowych (kostki brukowej oraz galanterii ogrodowej) – zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami oraz zgodnie z uzgodnieniami z odbiorcą – jak również usługi związane z ich układaniem oraz transportem. Nasze wyroby wyróżnia wysoka jakość, duża odporność na warunki atmosferyczne, co wiąże się z ich rzetelnym i fachowym wykonaniem oraz zastosowaniem odpowiednich komponentów. Ponadto firma stara się, aby wyroby zachęcały do kupna swym estetycznym, precyzyjnym i nowoczesnym wyglądem, tworząc tym samym niepowtarzalną ozdobę domów i ogrodów.

Na jakość naszych wyrobów istotny wpływ mają czynniki zarówno przed, jak i w trakcie produkcji, dlatego kontrola wyrobów wyjściowych, a także bieżąca kontrola procesu technologicznego stanowią istotny punkt w procesie ich produkcji.

Ciągłe doskonalenie oraz utrzymywanie wysokiej jakości wyrobów jest podstawowym zadaniem personelu zatrudnionego w naszej firmie. Celem zapewnienie właściwego poziomu produkcji firma posiada odpowiednie wyposażenie. Pracownicy związani z procesem produkcji posiadają wymagane kwalifikacje i przygotowanie zawodowe.

Więcej informacji udzielimy Państwu podczas kontaktu z firmą PAT-BET z Łagiewnik pod Wrocławiem.